Ad #15907
Published on 16-05-2024
Zobacz wszystkie ogłoszenia użytkownika Procam

Opis

Twój zakres obowiązków

Nawiązywanie i utrzymywanie relacji handlowych z klientami
Profesjonalne doradztwo oraz wsparcie klientów
Realizowanie celów sprzedażowych
Aktywne pozyskiwanie nowych klientów i rozwój sprzedaży

Nasze oczekiwania

Wiedza agronomiczna (w zakresie minimum podstawowym) i motywacja do jej pogłębiania
Doświadczenie na podobnym stanowisku, idealnie w branży agro
Umiejętność planowania i realizacji celów sprzedażowych
Czynne prawo jazdy kat. B

Mile widziane

Doświadczenie w branży rolno-ogrodniczej
Wykształcenie kierunkowe (rolnictwo, ogrodnictwo)

Oferujemy

Umowa o pracę jest u nas standardem
Praca odbywa się w systemie zadaniowym i jest mobilna
Zapewniamy narzędzia nie tylko do pracy – samochód, telefon służbowy, iPad
Zapewniamy specjalistyczne wdrożenie oraz wsparcie i opiekuna na początku kariery w firmie
Gwarantujemy Ci wsparcie ekspertów, opiekę merytoryczną i uzupełnianie wiedzy poprzez stały system szkoleń
Propagujemy zdrowy tryb życia poprzez rozwinięty pakiet socjalny, sportowy i finansowanie opieki medycznej
Znajdujemy czas nie tylko na pracę, ale też na integrację

Dowiedź się więcej

Informacje dodatkowe

Rodzaj:dam pracę
Typ:stała
Forma zatrudnienia:etat
Kod pocztowy:30-663
Miejscowość:Wieliczka
Gmina:Wieliczka
Powiat:wielicki
Województwo:

Zobacz więcej

cena do uzgodnienia
/ Zwierzęta hodowlane
04-09-2024

Sprzedam 10 byków typ mieszaniec w wadze średniej 700 kg.

04-09-2024

Kupię 100 warchlaków krajowych wbz w wadze średniej 25-30 kg.

29-08-2024

Sprzedam 9 byków typ mieszaniec w wadze średniej 600 kg (21 miesięcy).

29-08-2024

Sprzedam 170 tuczników w wadze średniej 130 kg i mięsności 58%.